JSME SMASH MONDAY.
VĚŘÍME, ŽE POCTIVÝ DESIGN JE DOSTUPNÁ INVESTICE A SOUČÁST KVALITNÍHO ŽIVOTA.

Přetváříme tvé vize v realitu. Přinášíme ti svěží inspiraci, ale především se necháváme inspirovat tebou, protože jen tak můžeme vytvořit domov plný té správné energie, spontánnosti, kreativity, která spojuje a proměňuje obyčejné chvíle strávené doma v ty nejhezčí vzpomínky.

smashmonday_anna A

THE BEIGE-O-HOLIC

Anna vidí nevšední krásu tam, kde by ji nikdo nehledal. A co je důležitější, umí své vize vyjádřit a strhnout pro ně okolí. Probudit lásku pro interiérový design v každém bere jako celoživotní poslání. I když měla od malička potřebu měnit vše, co ji projde pod rukama v umělecký objekt, pochopila až v dospělosti, že bez designu nemůže žít. Začala pracovat v oboru v Německu a nakonec i vystudovala interiérový design v Itálii. Anna původně založila SM jako blog o interiérovém designu, kterému si věnovala při volné chvíli. Po spojení s Terezou se stal, jak říká, jejím mimi na plný úvazek. Anna nepřestává tvořit ani po zabouchnutí dveří kanceláře, ale pokud ji něco rozptýlí, tak je to pondělní dávka pilates, knihy z Book Therapy, káva s ovesným mlékem a hledání dokonalého odstínu béžové.

smashmonday_tereza T

THE MULTI-MULTITASKER

Tereza P. je od mala přirozený “organizátor”, profesním pozadím projekťák v marketingu, srdcem skrytý interiérový designér. Tereza skrze své tabulky a plány táhne tým od prvotního přání klienta, vize, až do vysněného domova. Není vystudovanou designérkou a nesnaží se to skrývat, právě naopak. Všechny své nápady zkouší na svém domově i domovech svých blízkých. Umí tak skloubit praktické s krásným, estetično s životem všedního dne. I když je pro ni interiérový design novou výzvou, tak úplným nováčkem není. Třetím rokem se stará o obsah internetového magazínu o interiérech www.archlovin.com. Od založení Atelier Monday má Tereza ráda i pondělky, jinak krásné knihy, sport a vychlazené prosecco, ideálně s přáteli a rodinou.

SMe
rodina

 • klara-polankova_am-web

  DESIGN SUPERVISOR AND SOCIAL MEDIA GURU

  Klára je pojítkem mezi našimi klienty, světem sociálních sítí a designéry. Své zkušenosti z módní branže a studia komunikace na Univerzitě Karlově u nás propojila a má na starosti péči o klienty a sociální sítě. Klára ti odpoví na tvůj první email se zájmem o naši službu nebo otázku na instagramu. Jako přirozený estét a kreativec také přispívá svým final touchem do stylingu našich interiérů. Můžete se proto potkat i v terénu při doladění vašich domovů. Pokud by si Klárka měla navrhnout vysněný domov, bude potřebovat velké stěny. Měl by na nich viset obraz od Antionie Stanové a funky zrcadlo Ettore Sotsass. A jak Klára zvládá pondělí? Ulidní ji naplánovaný kalendář na celý týden, dobrá káva a večer fitko.

 • kristyna-sedlakova_sm-web

  THE DESIGNER & MASTER PERFECTIONIST

  S Kristýnou se můžete potkat u našeho online interiérového servisu i větších „offline” projektů.  Studentka pátého ročníku Fakulty Architektury ČVUT je náš mistr v kompozici a balancování barev a ačkoli duše kreativní, tak je absolutní master time manager a perfekcionistka.
  Její styl nejlépe vystihne severský scandi minimalismus. Doma by mohla mít jakýkoli kousek od Hay, ale opravdovým snem je číst si jednou v ikonické Vitra Eames Lounge Chair a k tomu si svítit z elegantně punkového osvětlení Bomma Pebbles. A tak my vidíme i Kristýnku – na první pohled rozená minimalistka a praktik se smyslem pro jemně drzé detaily.

 • daniela-kremenova_sm-web

  THE DESIGNER & PRINCESS OF FURNITURE

  Daniela stojí za návrhem nejednoho projektu pro online servis, ale také je naši nekorunovanou princeznou návrhů nábytku na míru. Absolventka interiérového designu na Falmouth University o sobě říká, že není styl, který by neměla ráda. Je to interiérový chameleon se smyslem pro detail a promyšlené kombinace.  V jejím vysněném domově byste našly ikonické Barcelona Chair, Vitra – LCW Lounge chair a Wassily Chair Model B3. Že to je moc? Není, Daniely zálibou je psychologie a tak ví, že tři legendární křesílka mají tak zdravé sebevědomí, že si spolu budou rozumět. A pokud se chcete zastavit u nás v ateliéru a Daniela bude stát u kávovaru, přihlaste se o šálek, lepší Latte Art u nás nedostanete. 

 • katerina-marouskova_sm-web

  THE DESIGNER & FLOORPLAN LOVER

  Katka se v ateliéru věnuje především „face to face”  projektům a postará se o ně od prvotního nápadu až téměř k nastěhování.  Léta zkušeností v interiérovém designu získala prací pro ateliéry i pod vlastní značkou.  Katka je minimalista, ale nebojí se vystupovat ze škatulky a tak do návrhů promítá prvky z mid-century, japandy nebo parisian chic stylu. Jako všechny naše kolegyně má perfektní cit pro barvy a navíc se vyžívá i v technickém a dispozičním řešení. To podporuje i fun fact o Kátě, vlastními slovy: „Neustále třídím a udržuji ve věcech pořádek.”  Co si jednou Katka pořídí z designových kousků domů? Obraz od talentované Michaely Červené a může viset třeba nad vanou s vysněnou baterií od značky Cocoon. Samozřejmostí je, že Katka má ráda kafe, rána a pondělí!

 • tereza-uhliarova_sm-web

  THE DECORIST & FINAL TOUCH EXPERT

  Tereza U. je expert na finální styling interiéru. Své zkušenosti z brand a event marketingu, závislost na to do listech a lásku k interiérovému designu a módě u nás spojila v jedno a má na starosti to, aby interiér byl dotáhnut do posledního puntíku neboli polštářku. Terku a její domov vystihuje nejlépe pojem cosy contemporary & new classic, ale nebojí se je okořenit art deco detaily. Pod stromeček by si přála Oo Lamp by Eny Lee Parker. Něco více o Terce? Vlastními slovy je FOMO queen (česky „strach, že o něco přijdeme“), snaží se na tom však intenzivně pracovat. Pro vás to může být důkazem, že jí v interiérech nic neujde.

 • lenka-bajerova_sm-web

  THE DESIGNER & INTERIOR PSYCHOLOGIST

  Lenka je jejími slovy „baby architektka” a našimi tichá kreativní síla v našem online interiérovém týmu. Studentka architektury na ČVUT ve Smash Monday propojuje její funkční přístup s citem pro umění, představivost a také trochou psychologie, která je jejím koníčkem.
  Asi nejlépe ji vystihuje styl, který by se dal popsat jako středomořský minimalismus (hledej mediterranean minimalist), ale také klasické a věčné scandi. A co je její vysněný kousek? Nic jiného než úžasná Little Petra Lounge Chair, která inspirovala nejeden z našich nápadů.

 • smashmonday_adam

  THE TRUHLÁŘ & SPOLUZAKLADATEL ZNAČKY BUDU

  Ačkoli většina našich realizací používá „hotový“ nebo vintage nábytek, stále častěji cítíme, že potřebujeme něco speciálního, poctivého a českého. A pak je tu Adam, mladý talentovaný truhlář, který se nebojí netradičních řešení. Když nás napadne, že potřebujeme dubový kabinet, s trochou japonského stylu, ale s českým „thonetovým“ rákosovým výpletem – voláme Adama a jeho otevřenou mysl.

 • Processed with VSCO with a4 preset

  THE STRATÉG

  Karolínka je náš marketingový ladič. Naším projektům pomáhá formulovat jasné cíle, učí nás mluvit lidskou řečí a také kontroluje, aby si náš web hezky povídal s instagramem a světem vůbec. Na vše dohlíží s nadhledem a lehkou ironií a to potřebujeme. Karolína funguje na baterky, studentka dvou VŠ, skautka, volejbalistka, skialpinistka a ve volném čase nastupující star marketingu.

 • Processed with VSCO with a4 preset

  THE VISUAL STORYTELLER

  Kristinka nám pomáhá s tím, aby naše práce žila i na fotografiích a statické obrázky vyprávěly příběh. Jako náš dvorní fotograf stojí za fotkami našich realizací na webu, fotkami týmu a sem tam přispívá i na náš instagram. Čerstvá studentka DAMU, ve volném čase fotografka se zdravou slabostí pro módu, prostě slečna umělkyně.

WE LOVE THEM
AND THEY LOVE US

logo-cclogo-designvillelogo-bufu-fin

TEXT ME MAYBE?

Je něco, co máš na srdci? Nebo se k nám chceš přidat?

Napiš nám na hello@smashmonday.cz nebo se za námi zastav na kafe na Legerce. Máme nový frenchpress!